Milda Zolubaitė

Natūropatinės mitybos, emocinio valgymo ir valgymo sutrikimų specialistė, neurolingvistinio programavimo (NLP) praktikė

 
“Gydančius Namus” pasiekiau per Ingridą: kartu studijavome mitybos mokslus Londone. Nors mūsų keliai keliems metams buvo išsiskyrę, kol dirbome savo tikslų link, pakviesta prisidėti prie “Gydančių namų” vizijos net nemirktelėjau, nes labai vertinu Ingridos nenuilstančią misiją suteikti Jums aukščiausios kokybės žinias ir įgalinti Jus padėti sau.

Mane mitybos link atvedė daugiau nei 13 metų trunkantis problematiškas santykis su maistu, prasidėjęs nuo nekaltų dietų ir kalorijų skaičiavimo, o pasibaigęs valgymo sutrikimu, būtent kuriam visur ieškojau sprendimo būdų ir atsakymų.

Pasveikimo link keliavau kelis metus. Per juos išbandžiau psichoterapiją, dvasines praktikas, sąmoningumą. Tačiau mano kelionėje būtent mityba buvo ta paskutinė dėlionės dalis. Pamačiusi, kokią galią mityba turi tiek protui, tiek kūnui, supratau, kad turiu dalintis sukauptomis žiniomis bei patirtimi ir su kitais, kurie beviltiškai bando atrasti, kas padės jiems jaustis “normaliems” ir atkurti harmoningą santykį su maistu.

Pabaigusi mitybos mokslus dirbau su “Bulimia Help Method” ir “Binge Code” knygos rašytoja Ali Kerr kaip valgymo sutrikimų instruktorė, taip pat papildomai baigiau neurolingvistinio programavimo (NLP) ir “Master in Eating Disorders and Obesity” mokymus Nacionaliniame Valgymo Sutrikimų Centre (National Centre for Eating Disorders) Londone. Kiekvienas esame unikalūs, todėl savo praktikoje naudoju funkcinės mitybos principus. Šiuo metu savo žinias gilinu studijuodama magistro laipsnį individualizuotoje mityboje (MSc Personalised Nutrition).

Savo praktikoje Nutrition Path (https://www.nutritionpath.co.uk/) iki šiol padėjau šimtams žmonių įveikti valgymo sutrikimus, emocinį valgymą ir viršsvorio problemas per harmoningo santykio su savimi ir savo kūnu atkūrimą. Nekantrauju savo įgytomis žiniomis ir patirtimi pasidalinti ir su Jumis, kad galėtumėte matyti išeitį iš kasdieninės kovos su maistu, atsikratyti kaltės jausmo ir vėl pradėti mėgautis maistu ir gyvenimu!