Namai yra mūsų užuovėja. Juose atrandame šilumą ne tik šaltais žiemos vakarais, bet ir lietingomis, vėjuotomis rudens dienomis. Juose randame ramybę. Apkabinimus. Galimybę būti savimi. Garsiai dainuoti duše, šokti svetainėje ar verkti įsikniaubus į pagalvę savo lovoje…

Bet šiandien mes norime Jus pakviesti užsukti į kitus namus – tuos, kuriuos dažnai pamirštame beturintys, bet kurie būna su mumis visada nepriklausomai nuo to, kur ir su kuo bebūtumėm. Kviečiame Jus „užeiti“ į savo vidų ir pažiūrėti, ar ten yra gera, saugu ir ramu, ar ten žydi gėlės, ar šviečia saulė, ar nėra nesibaigiančių potvynių ir audrų?

 

„Gydančių namų“ tikslas padėti Jums iš naujo atrasti/suprasti/patirti ryšį su savo kūnu. Suteikti reikiamas žinias ir įrankius, kurie leistų susikurti tokius vidinius namus, kuriuose Jums būtų gera nepriklausomai nuo to, kur bebūtumėte ir kokios audros aplinkui besiaustų.

Vizija

Tikimės, kad vieną dieną „Gydantys namai“ įgis fizinę formą ir galėsime Jus pakviesti atvykti pasisvečiuoti gyvai.

 

Kaip atrodys „Gydantys namai“?

Jie bus įsikūrę gamtoje, toli nuo miesto šurmulio ir triukšmo. Juose atrasite ramybę ir šilumą, rūpestį ir nuoširdų dėmesį.

Misija

Šiuo metu „Gydantys namai“ orientuojasi į šias sritis:

1. Onkologinėmis ligomis sergančius žmones
2. Onkologinių ligonių artimuosius
3. Onkologinių ligų prevenciją
4. Sveikatingumą

Onkologijos sritį pasirinkome ne be reikalo. Šiai dienai yra per mažai specialistų, kurie galėtų suteikti kokybiškas žinias ir palaikymą žmonėms, susiduriančiais su šia diagnoze. Ypatingai yra pamiršti onkologinėmis ligomis sergančių žmonių artimieji, kuriems, dažnu atveju, reikalinga ne ką mažesnė pagalba, o kartais – ir didesnė.

Dirbant šioje srityje reikia išmanyti labai daug dalykų: kaip gerinti detoksikacijos procesus, kepenų ir inkstų veiklą, kaip mažinti uždegiminius procesus, stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, atstatyti maistinių medžiagų trūkumą... Tad visomis šiomis žiniomis norisi dalintis su visais kitais žmonėmis, kad ir jie galėtų gerinti savo sveikatą ir prevenciškai užkirsti kelią daugeliui ligų ateityje.

Vertybės

Žmogiškumas – tai viena iš vertybių, kurią labiausiai puoselėjame savo veikloje. Žmogiškumas savyje talpina labai daug: pagarbą, atjautą, pasiaukojimą, nuoširdumą, sąžiningumą, gerumą, dėkingumą. Mums - tai visa ko pamatas.

 

Profesionalumas – gyvename laikais, kai galime visko gauti daug ir greitai. Bet vis dažniau pastebime, kad kažko tame trūksta. Ir dažnu atveju pasigendame kokybės: valgomas maistas nebėra toks kokybiškas, bendravimas paviršutiniškas... Savo veikloje stengiamės suteikti maksimalią kokybę: tiek parduodamiems produktams, tiek suteikiamoms žinioms ar bendravimui. Jei suklystame, nebijome to pripažinti, atsiprašyti ir pasitaisyti.

Komanda

Šiuo metu „Gydančiuose namuose“ Jūs sutiksite Ingridą ir Mildą. Bet jau netolimoje ateityje mūsų komandą papildys nauji šeimos nariai.

INGRIDA KUPREVIČIŪTĖ

„Gydančių namų“ įkūrėja, gydomosios mitybos specialistė, knygos „Vėžys 24/7“ bendraautorė.

Plačiau

Milda Zolubaitė

Natūropatinės mitybos, emocinio valgymo ir valgymo sutrikimų specialistė, neuro lingvistinio programavimo (NLP) praktikė

Plačiau

Kuo mes gyvename?

Kada tampame vienas kitam artimesni? Kai labiau pažįstame vienas kitą, kai pamatome, kuo gyvename, kas mums svarbu, kas džiugina mūsų širdis. Tad susipažinkime artimiau.

“Pasidarai amžinai atsakingas už tą, su kuo susibičiuliauji.”
(Antuanas de Sent Egziuperi)

Palaikome artimą ryšį

Draugystė, artimi santykiai tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime prisideda ne tik prie mūsų geresnės savijautos, bet ir prie tobulėjimo. Labai vertiname ir puoselėjame šias draugystes.